Вітаємо переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

14 груд. 2017
Винести подяку із занесенням в особову справу учням школи, які зайняли призові місця та нагородити грамотами:

1.1.         Українська мова і література

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за I місце;

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за ІІ місце;

·        Чернявську Владиславу, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Богославську Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за I місце;

·        Лисенко Юлію, ученицю 9 – А класу, за ІІ місце;

·        Кожушко Катерину, ученицю 9 – А класу, за IІІ місце;

·        Гаврил Марію, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Радченко Катерину, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Харіну Ангеліну, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Павлюченко Марію, ученицю 11 – Б класу, за I місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за IІ місце;

·        Глущенко Євгенію, ученицю 11 – А класу, за IІІ місце;

·        Залевську Ірину, ученицю 11 – Б класу, за IІІ місце.

 

1.2.         Російська мова і література

·        Булавку Єлизавету, ученицю 9 – В класу, за I місце;

·        Логвінова Олексія, учня 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Зубрицьку Анну, ученицю 9 – В класу, за IІІ місце;

·        Галачинську Анастасію, ученицю 10 класу, за І місце;

·        Коваль Владислава, учня 10 класу, за ІІ місце;

·        Радченко Катерину, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Штепенко Вероніку, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Медину Валерію, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Мурашко Лілію, ученицю 11 – Б класу, за IІ місце;

·        Давидову Ганну, ученицю 11 – Б класу, за IІІ місце.

 

1.3.         Англійська мова

·        Варакуту Каріну, ученицю 8 – Б класу, за I місце;

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за ІІ місце;

·        Собчук Валерію, ученицю 8 – Г класу, за IІІ місце;

·        Булавку Єлизавету, ученицю 9 – В класу, за I місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Логвінова Олексія, учня 9 – Б класу, за ІI місце;

·        Кожушко Катерину, ученицю 9 – А класу, за IІІ місце;

·        Радченко Катерину, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Гаврил Марію, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Новицького Ростислава, учня 11 – А класу, за I місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за IІ місце;

·        Павлюченко Марію, ученицю 11 – Б класу, за IІІ місце;

 

1.4.         Математика

·        Соколянського Єлісея, учня 5 – В класу, за I місце;

·        Шевченко Микиту, учня 5 – Б класу, за IІ місце;

·        Чернякову Анастасію, ученицю 5 – В класу, за IІІ місце;

·        Берковського Миколу, учня 6 – Б класу, за I місце;   

·        Савелєй Діану, ученицю 6 – А класу, за IІ місце;

·        Богомаза Михайла, учня 6 – Б класу, за IІІ місце;         

·        Харитонову Вероніку, ученицю 6 – Г класу, за IІІ місце;

·        Заворотнього Михайла, учня 7 – В класу, за I місце;        

·        Швехне Амру, учня 7 – Б класу, за IІ місце;                           

·         Бондарь Вероніку, ученицю 7 – А класу, за IІІ місце;     

·        Скляра Дмитра, учня 8 – Б класу, за I місце;

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за ІІ місце;

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Захарчука Іллю, учня 8 – Г класу, за IІІ місце;

·        Галачинську Анастасію, ученицю 10 класу, за І місце;

·        Варданян Цовінар, ученицю 10 класу, за І місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Новицького Ростислава, учня 11 – А класу, за I місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за IІ місце;

·        Куца Микиту, учня 11 – Б класу, за IIІ місце.

       

1.5.         Інформатика та інформаційні технології

·     Новицького Ростислава, учня 11 – А класу, за I місце;

·        Хільченко Діану, ученицю 8 – В класу, за IІ місце;

·     Любкіна Андрія, учня 9 – Б класу, за IІІ місце.

 

1.6.         Біологія

·        Корольова Фелікса, учня 8 – Б класу, за I місце;

·        Косареву Еріку, ученицю 8 – Б класу, за IІ місце;

·        Корольову Євгенію, ученицю 8 – Б класу, за IІ місце;

·        Кузьменко Владиславу, ученицю 8 – Б класу, за IІ місце;

·        Ялового Михайла, учня 8 – В класу, за IІІ місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за I місце;

·        Дзарасову Софію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Камінську-Вовну Анастасію, ученицю 9 – Б класу, за IIІ місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Строчікову Юлію, ученицю 11 – А класу, за IІ місце;

·        Павлічук Катерину, ученицю 11 – А класу, за IIІ місце.

 

1.7.         Фізика

·        Григор’єва Олексія, учня 7 – А класу, за I місце;

·        Заворотнього Михайла, учня 7 – В класу, за IІ місце;

·        Бурчак Софію, ученицю 7 – А класу, за ІІI місце;

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за I місце;

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за ІІ місце;

·        Логвінова Олексія, учня 9 – Б класу, за I місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Камінську-Вовну Анастасію, ученицю 9 – Б класу, за IIІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Харіну Ангеліну, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Бурянську Вікторію, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·        Павлюченко Марію, ученицю 11 – Б класу, за I місце;

·        Куца Микиту, учня 11 – Б класу, за II місце;

·        Глущенко Євгенію, ученицю 11 – А класу, за IІІ місце.

 

1.8.         Географія

·     Крамар Івана, учня 8 – Г класу, за I місце;

·        Богославську Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІ місце;

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Логвінова Олексія, учня 9 – Б класу, за I місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·     Біленко Анастасію, ученицю 9 – А класу, за IІІ місце;

·        Повар Ангеліну, ученицю 10 класу, за І місце;

·        Волкову Марію, ученицю 10 класу, за ІІ місце;

·        Кукуру Ольгу, ученицю 10 класу, за ІІІ місце;

 

1.9.         Економіка

·     Бібік Мілану, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за ІI місце;

·     Мойсєєнко Анастасію, ученицю 11 – А класу, за IІІ місце.

 

1.10.    Історія

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за І місце;

·        Богославську Анастасію, ученицю 8 – А класу, за I місце;

·        Маленко Федора, учня 8 – В класу, за IІ місце;

·        Кузьменко Владиславу, ученицю 8 – Б класу, за IІІ місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за I місце;

·        Камінську-Вовну Анастасію, ученицю 9 – Б класу, за І місце;

·        Несен Єлизавету, ученицю 9 – Б класу, за ІІ місце;

·         Бурлаку Марію, ученицю 9 – Б класу, за ІІІ місце;

·        Пренко Олександра, учня 9 – Б класу, за IІІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Хаврюту Андрія, учня 11 – А класу, за ІІ місце;

·        Гончара Дмитра, учня 11 – А класу, за IІІ місце.

 

1.11.    Правознавство

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за I місце;

·        Безус Микиту, учня 9 – В класу, за IІ місце;

·        Кожушко Катерину, ученицю 9 – А класу, за IІІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Муйдінову Вероніку, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Куца Микиту, учня 11 – Б класу, за IІ місце.

 

1.12.    Хімія

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за I місце;

·        Куршубадзе Тамару, ученицю 8 – В класу, за ІІ місце;

·        Богославську Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІ місце;

·        Леонтюк Поліну, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Осадчу Анастасію, ученицю 9 – Б класу, за I місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Кожушко Катерину, ученицю 9 – А класу, за IІІ місце;

·        Козярчук Поліну, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Харіну Ангеліну, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Галачинську Анастасію, ученицю 10 класу, за ІІІ місце;

·        Повар Ангеліну, ученицю 10 класу, за ІІІ місце;

·        Бондарєву Дар’ю, ученицю 11 – А класу, за I місце.

 

1.15.    Трудове навчання

·     Мазур Катерину, ученицю 7 – А класу, за I місце;

·     Какушу Анну, ученицю 7 – Б класу, за IІ місце;

·     Мошинець Лідію, ученицю 7 – В класу, за IІ місце;

·     Верезуб Анастасію, ученицю 7 – Б класу, за IІІ місце;

·        Жадан Анастасію, ученицю 8 – А класу, за I місце;

·        Богославську Анастасію, ученицю 8 – А класу, за IІ місце;

·         Чернявську Владиславу, ученицю 8 – А класу, за IІІ місце;

·        Несен Єлизавету, ученицю 9 – Б класу, за І місце;

·        Кісточку Юлію, ученицю 9 – Б класу, за IІ місце;

·        Камінську-Вовну Анастасію, ученицю 9 – Б класу, за ІІІ місце;

·     Штепенко Вероніку, ученицю 10 класу, за I місце;

·        Харіну Ангеліну, ученицю 10 класу, за IІ місце;

·        Сіренкову Катерину, ученицю 10 класу, за IІІ місце;

·     Коновал Марію, ученицю 11 – А класу, за I місце;

·        Залевську Ірину, ученицю 11 – Б класу, за IІ місце;

·        Мурашко Лілію, ученицю 11 – Б класу, за IІ місце;

·        Дубравіна Олексія, учня 6 – Б класу, за І місце;

·        Шульгу Дмитра, учня 6 – А класу, за ІІ місце;

·        Циганенко Михайла, учня 6 – Г класу, за ІІІ місце;

·     Угрімова Єлисея, учня 7 – А класу, за I місце;

·        Коваль Іллю, учня 7 – Б класу, за IІ місце;

·        Бельницького Владислава, учня 7 – В класу, за IІІ місце;

·        Бєлоуса Іллю, учня 8 – В класу, за І місце;

·        Захарчука Іллю, учня 8 – Г класу, за IІ місце;

·        Тітова Валерія, учня 8 – Б класу, за IІІ місце;

·        Логвінова Олексія, учня 9 – Б класу, за I місце;

·        Ріпку Євгенія, учня 9 – А класу, за IІ місце;

·        Романова Дмитра, учня 9 – В класу, за IІІ місце;

·        Ореховського Євгенія, учня 10 класу, за I місце;

·        Головко Єгора, учня 10 класу, за IІ місце;

·        Тіщука Микиту, учня 11 – А класу, за I місце;

·        Пінчука Данила, учня 11 – Б класу, за І місце;

·        Проскіна Данила, учня 11 – А класу, за IІ місце;

·        Махаєва Максима, учня 11 – Б класу, за ІІ місце.