Наші вчителі

Оліферович Тетяна Іванівна,

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

 


 

 


Крилова Юлія Олександрівна,

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Степаненко Ольга Павлівна,

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

 


 


Шумілова Ольга Олексіївна,

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст 


 


Чехута Світлана Іванівна,

вчитель російської мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Котубей Валентина Леонідівна,

вчитель російської мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Кліміна Надія Василівна,

вчитель російської мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Скриннік Ольга Вікторівна,

вчитель російської мови та літератури,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Попович Світлана Дмитрівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Сігалова Ірина Анатоліївна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Демішева Алла Андріївна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Лукашевич Тетяна Олександрівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Пугач Тетяна Олександрівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії


 


Дудіна Надія Вадимівна,

вчитель англійської та німецької мови,

спеціаліст другої кваліфікаційної категорії


 


Зуркова Анастасія Олександрівна,

вчитель англійської мови,

спеціаліст 


 


Письменна Світлана Юріївна,

вчитель історії та права,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Данюк Марина Анатоліївна,

вчитель історії,

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії


 


Поспєлова Софія Костянтинівна,

вчитель математики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Жуков Сергій Володимирович,

вчитель математики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Богословська Оксана Анатоліївна,

вчитель математики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Кучер Ірина Каземирівна,

вчитель математики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Сьомка Ірина Адольфівна,

вчитель інформатики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"

 


 


Безьянов Олександ Олександрович,

вчитель фізики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Бондарь Наталія Петрівна,

вчитель фізики,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Войченко Катерина Іванівна,

вчитель хімії,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Степчук Марія Сергіївна,

вчитель біології,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Бурковська Наталія Володимирівна,

вчитель географії,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 



Василевська Галина Владиславівна,

вчитель образотворчого мистецтва, креслення, комп'ютерної графіки,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"

 


 



Байрак Алла Євгеніївна,

вчитель технологій,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Рябуха Микола Олександрович,

вчитель технологій,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Колесник Валентина Костянтинівна,

вчитель фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Гайсенюк Роман Петрович,

вчитель фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Гайсенюк Людмила Павлівна,

вчитель фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Бовтун Тетяна Олегівна,

вчитель фізичного виховання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Сіряченко Ірина Іванівна,

тренер з плавання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Гололобова Тамара Євгеніївна,

тренер з плавання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Солод Діана Вікторівна,

тренер з плавання,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Мороз Іванна Іванівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Мельник Олена Геннадієвна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Пузенко Наталія Михайлівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Сич Світлана Дмитрівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Учитель-методист"


 


Некраса Валентина Іванівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Ковалевська Наталія Олексіївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Давиденко Юлія Анатоліївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Тихомирова Валентина Сергіївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 



Кучер Олена Миколаївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Зайцева Олена Володимирівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії


 


Терентьєва Ірина Миколаївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст


 


Махно Алла Анатоліївна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії


 


Тарасова Світлана Миколаївна,

вихователь ГПД,

спеціаліст, має педагогічне звання "Старший вихователь"


 


Тищенко Валентина Олексіївна,

вихователь ГПД,

спеціаліст, має педагогічне звання "Старший учитель"


 


Кірієнко Лоліта Леонідівна,

хореограф,

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


 


Дрємін Микола Ілліч ,

хореограф,

спеціаліст першої кваліфікаційної категорії


 


Набієв Юрій Міргазіянович,

педагог-організатор,

спеціаліст


 


Смирнова Любов Петрівна,

соціальний педагог,

спеціаліст