Атестація вчителів

Перспективний план-графік

проходження атестації педагогічними працівниками НВК № 36

в період з 2018 по 2022 роки

 

Прізвище, ім'я, по батькові
Посада
Категорія, педагогічне звання
Курси
Рік атестації
Наступна атестація
2018
2019
2020
2021
2022
1. 
Галагуза Олександр Володимирович
вчитель географії
вища, учитель-методист
2014
2014
 
*
 
 
 
2. 
Павленко Оксана Федорівна
вчитель англійської мови
перша
2015
2015
 
 
*
 
 
3. 
Солод Ірина Анатоліївна
вчитель російської мови
вища, учитель-методист
2014
2013
*
 
 
 
 
4. 
Набієва Олена Василівна
вчитель історії
вища, учитель-методист
2014
2016
 
 
 
*
 
5. 
Неділько Дмитро Дмитрович
вчитель історії
вища, учитель-методист
2017
2015
 
 
*
 
 
6. 
Шумілова Ольга Олексіївна
вчитель української мови
спеціаліст
 
 
 
 
*
 
 
7. 
Степаненко Ольга Павлівна
вчитель української мови
перша
2012
2013
*
 
 
 
 
8. 
Оліферович Тетяна Іванівна
вчитель української мови
вища, учитель-методист
2013
2015
 
 
*
 
 
9. 
Крилова Юлія Олександрівна
вчитель української мови
вища
2014
2015
 
 
*
 
 
10. 
Скриннік Ольга Вікторівна
вчитель української мови
вища
2016
2016
 
 
 
*
 
11.  
Чехута Світлана Іванівна
вчитель російської мови
вища, учитель-методист
2015
2014
 
*
 
 
 
12. 
Котубей Валентина Леонідівна
вчитель російської мови
вища, учитель-методист
2012
2013
*
 
 
 
 
13. 
Кліміна Надія Василівна
вчитель російської мови
вища, старший учитель
2016
2016
 
 
 
*
 
14. 
Попович Світлана Дмитрівна
вчитель англійської мови
вища, учитель-методист
2016
2015
 
 
*
 
 
15. 
Демішева Алла Андріївна
вчитель англійської мови
вища
2015
2016
 
 
 
*
 
16. 
Сігалова Ірина Анатоліївна
вчитель англійської мови
вища, учитель-методист
2012
2015
 
 
*
 
 
17. 
Лукашевич Тетяна Олександрівна
вчитель англійської мови
вища, старший учитель
2013
2014
 
*
 
 
 
18. 
Пугач Тетяна Олександрівна
вчитель англійської мови
друга
2014
2015
 
 
*
 
 
19. 
Дудіна Надія Вадимівна
вчитель англійської мови
друга
2014
2016
 
 
 
*
 
20. 
Поспєлова Софія Костянтинівна
вчитель математики
вища, учитель-методист
2013
2015
 
 
*
 
 
21. 
Жуков Сергій Володимирович
вчитель математики
вища, старший учитель
2016
2016
 
 
 
*
 
22.
Богословська Оксана Анатоліївна
вчитель математики
вища, старший учитель
2013
2014
 
*
 
 
 
23. 
Кучер Ірина Казимирівна
вчитель математики
вища
2017
 
*
 
 
 
 
24.
Луніченко Наталія Володимирівна
вчитель математики
вища, учитель-методист
2017
2017
 
 
 
 
*
25. 
Сьомка Ірина Адольфівна
вчитель інформатики
вища, старший учитель
2012
2014
 
*
 
 
 
26. 
Письменна Світлана Юріївна
вчитель історії
вища, учитель-методист
2014
2015
 
 
*
 
 
27. 
Бурковська Наталія Володимирівна
вчитель географії
вища, старший учитель
2016
2017
 
 
 
 
*
28. 
Степчук Марія Сергіївна
вчитель біології
вища
2015
2016
 
 
 
*
 
29. 
Зіміна Ірина Олександрівна
вчитель біології
спеціаліст
*
 
 
 
 
30. 
Войченко Катерина Іванівна
вчитель хімії
вища, учитель-методист
2014
2014
 
*
 
 
 
31. 
Безьянов Олександр Олександрович
вчитель фізики
вища, учитель-методист
2017
2013
*
 
 
 
 
32. 
Бондарь Наталія Петрівна
вчитель фізики
вища
2016
2017
 
 
 
 
*
33.
Василевська Галина Владиславівна
вчитель образотворчого мистецтва
вища, учитель-методист
2017
2013
*
 
 
 
 
34. 
Байрак Алла Євгеніївна
вчитель трудового навчання
вища
2013
2015
 
 
*
 
 
35. 
Рябуха Микола Олександрович
вчитель трудового навчання
вища, старший учитель
2012
2014
 
*
 
 
 
36. 
Кірієнко Лоліта Леонідівна
вчитель хореографії
вища
2012
2013
*
 
 
 
 
37. 
Дрємін Микола Ілліч
вчитель хореографії
перша
2013
2013
*
 
 
 
 
38. 
Колесник Валентина Костянтинівна
вчитель фізкультури
вища, учитель-методист
2013
2013
*
 
 
 
 
39. 
Бовтун Тетяна Олегівна
вчитель фізкультури
вища
2017
2013
*
 
 
 
 
40. 
Гайсенюк Роман Петрович
вчитель фізкультури
вища
2016
2017
 
 
 
 
*
41. 
Гайсенюк Людмила Павлівна
вчитель фізкультури
вища, старший учитель
2017
2017
 
 
 
 
*
42. 
Сорока В’ячеслав Іванович
вчитель фізкультури
перша
2013
2013
*
 
 
 
 
43. 
Протасюк Олександр Олексійович
вчитель фізкультури
друга
2013
2013
*
 
 
 
 
44. 
Гололобова Тамара Євгенівна
вчитель фізкультури
вища
2016
2016
 
 
 
*
 
45. 
Солод Діана Вікторівна
тренер плавання
вища
2017
2017
 
 
 
 
*
46. 
Сіряченко Ірина Іванівна
тренер плавання
вища
2016
2017
 
 
 
 
*
47. 
Махно Алла Анатоліївна
вчитель початкових класів
перша
2013
2016
 
 
 
*
 
48. 
Некраса Валентина Іванівна
вчитель початкових класів
спеціаліст, старший учитель
2013
2015
 
 
*
 
 
49. 
Пузенко Наталія Михайлівна
вчитель початкових класів
вища, учитель-методист
2013
2014
 
*
 
 
 
50. 
Зайцева Олена Володимирівна
вчитель початкових класів
перша
2013
2013
*
 
 
 
 
51. 
Терентьєва Ірина Миколаївна
вчитель початкових класів
спеціаліст
2014
2015
 
 
*
 
 
52. 
Мельник Олена Геннадіївна
вчитель початкових класів
вища, учитель-методист
2013
2017
 
 
 
 
*
53. 
Кучер Олена Миколаївна
вчитель початкових класів
вища, старший учитель
2014
2017
 
 
 
 
*
54. 
Мороз Іванна Іванівна
вчитель початкових класів
вища, учитель-методист
2015
2015
 
 
*
 
 
55. 
Давиденко Юлія Анатоліївна
вчитель початкових класів
вища, старший учитель
2014
2014
 
*
 
 
 
56. 
Сич Світлана Дмитрівна
вчитель початкових класів
вища, учитель-методист
2012
2016
 
 
 
*
 
57. 
Ковалевська Наталія Олексіївна
вчитель початкових класів
Спеціаліст, старший учитель
2013
2014
 
*
 
 
 
58. 
Тихомирова Валентина Сергіївна
вчитель початкових класів
вища, старший учитель
2017
2017
 
 
 
 
*
59. 
Бережна Мирослава Олександрівна
вчитель початкових класів
спеціаліст
 
*
 
 
 
60. 
Тарасова Світлана Миколаївна
вихователь ГПД
спеціаліст, старший вихователь
2016
2016
 
 
 
*
 
61. 
Тищенко Валентина Олексіївна
вихователь ГПД
спеціаліст, старший учитель
2014
2013
*
 
 
 
 
62. 
Сінчишина Юлія Вікторівна
практичний психолог
вища
2013
2016
 
 
 
*
 
63. 
Смирнова Любов Петрівна
соціальний педагог
спеціаліст
2014
2014
 
*
 
 
 
64. 
Набієв Юрій Міргазіянович
педагог-організатор
спеціаліст
2013
2013
*
 
 
 
 
65. 
Данюк Марина Анатоліївна
педагог-організатор
перша
2013
2014
 
*
 
 
 
66. 
Ігнатенко Олена Павлівна
бібліотекар
спеціаліст
2017
2016
 
 
 
*