Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
У НВК №36 з нагоди Дня Эвропи серед учнiв 7-8 класiв за iнiцiативи эвроклубу "Вектор" проведено "Эвроквест-2018". Вiтаэмо переможцiв- команди 7-Б та 8-В класiв!!!
В УВК № 36 состоялось закрытие школьной Олимпиады! По итогам учебного года грамоты и призы за активное участие в спортивной жизни школы получили 60 самых активных спортсмена, а 15 детей были отмечены как лучшие спортсмены года! 5-В, 6-А, 7-А и 8-А получили звание "самый спортивный класс школы".
"Минута" памяти о погибших во Второй Мировой войне
8 мая в НВК36 прошла ,,минута,, памяти о погибших во Второй Мировой войне. Выступление ансамбля эстрадного танца,, Апельсин,, не оставил никого равнодушным.
20 КВІТНЯ НВК 36 КАМЯНСЬКЕ ВІТАЄ УКРАЇНУ З ДНЕМ ДОВКІЛЛЯ
Щороку, в третю субботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, проводяться на міському, обласному, та державному рівні.
01 березня 2018р.на базі НВК № 36 (директор Галагуза О.В.) проведено теоретично-практичне заняття «Школа молодого вчителя фізкультури» за темою: «Планування – важливий етап навчально-виховного процесу. Матеріально-технічне забезпечення уроку фізичної культури».
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.