Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.
Для дітей, що опинилися у скрутній ситуації і потребують допомоги дорослих створена Національна дитяча гаряча лінія в телефонному та онлайн-режимах.
0 800 500 225(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)
Короткий номер 116 111(безкоштовно з мобільних телефонів)
Нагородження учасників міжнародного природничого конкурсу "Колосок"
Учні Ліцею №1 приймають активну участь у різноманітних конкурсах. Одним з найулюбленіших є міжнародний природничий інтерактивний конкурс "Колосок". 26 і 27 лютого відбулося святкове нагородження учасників осіннього етапу. Всі розумники і розумнички отримали сертифікати та пам'ятні подарунки. Бажаємо і надалі учасникам конкурсу досягнення високих результатів, а головне не зупинятися на шляху до знань!
Зональний етап обласної Олімпіади закладів загальної середньої освіти зі стрітболу серед хлопців та дівчат
25 лютого на базі Ліцею №1 відбувся зональний етап обласної Олімпіади закладів загальної середньої освіти зі стрітболу серед хлопців та дівчат 2002 і 2005 р.н.
У змаганнях прийняли участь 15 команд з Дніпра, Кам'янського, Дніпровського та Солонянського районів. Наше місто представляли команди - переможці міських шкільних змагань. У старшій віковій категоріі команда юнаків та дівчат Ліцея №1, у молодший віковій групі - команда юнаків НВК №3 і команда дівчат Ліцея №1. Всі команди зайняли 2 місця, поступившись більш досвідченим командам з Дніпра.
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.