До свята Дня Святого Валентина в нашому закладі традиційно пройшов конкурс танцювальної аеробіки «Dance kiss». Своїми незвичайними та оригінальними композиціями радували глядачів команди 6-9 класів.
Вітаємо Новицького Ростислава, учня 10-А класу за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики
Обласна олімпіада з інформаційних технологій відбулася 11 та 12 лютого 2017 року на базі комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” та комунального закладу освіти “Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара”.
Марафон творчих робіт в рамках культурницького проекту «Світ очима старшокласників» продовжили неперевершені твори юних художників 10-Б класу Куца Олександра та Попруги Натана.
Парад презентацій -2016 залишив у всіх глядачів та учасників неперевершені спогади та безцінний досвід. З нетерпінням чекаємо сезону Параду презентацій – 2017!
29 січня Україна відзначає сумну дату, яка назавжди увійшла в українську історію як день пам’яті Героїв Крут. В НВК № 36 пройшов Єдиний урок патріотизму «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі». Хто були ці люди? Чому вони загинули? І хто винен у їхній смерті? Ці питання має ставити кожен сучасний українець, щоб не допустити помилок. Адже, як вчить історія, без належних висновків помилки мають здатність повторюватись.
«27 січня - день пам'яті жертв Голокосту» - класна година з такою назвою проводиться в багатьох школах. На цих уроках докладно пояснюється походження слова і його значення. Зокрема, що слово має грецький біблійний корінь, який означає «жертва». На уроках школярам демонструють жахливі слайди з фото, облетіли весь світ після міжнародного трибуналу, закріплюється сенс міжнародної трагедії, пов'язаної з Голокостом.
26 січня 2017 року в НВК №22 пройшла міська конференція
«Волонтерство – це стан душі». Наш заклад приймав активну участь у
підготовці заходу, безпосередніми учасниками якого стали Набієва О.В.,
заступник директора з ВР та Василик Микита, учень 10-Б класу, президент
Асоціації лідерів школи.
22 cічня 2017 р. - 99-та річниця Соборності України. Україна - єдина країна!
20 січня 2017 року у НВК № 36 пройде єдиний урок патріотизму за темою "На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна!" , присвячений 99-ій річниці з дня проголошення Соборної України.
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.