7 лист. 2019
Зональні змагання з баскетболу
![](/uploads/org1737/news_1573205981__thumb.jpg)
07.11.2019 збірна команда дівчат та збірна команда хлопців Ліцею №1 прийняла участь в зональних змаганнях з баскетболу. Вітаємо наших переможців за зайняті:
І місце - команда хлопців,
ІІ місце - команда дівчат.
30 жовт. 2019
Міські змагання з футзалу
![](/uploads/org1737/news_1572854992__thumb.jpg)
Ліцей №1 посів почесне ІІ місце у міських змага серед учнів 9-11 класів.ннях з футзалу серед збірних команд закладів міста
28 жовт. 2019
Засідання методичного об'єднання початкової школи
![](/uploads/org1737/news_1572352713__thumb.jpg)
В Ліцеї №1 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкової школи на тему: Нова українська школа - новий зміст освіти. Мовно-літературна освітня галузь. Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи.
18 жовт. 2019
"Ми - веселі козачата"
![](/uploads/org1737/news_1571657101__thumb.JPG)
Спритність, кмітливість, знання з історії, взаємопідтримку і дружбу проявили учні 3-х класів Ліцею №1 на змаганнях "Ми - веселі козачата", присвячених Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Цікаві завдання в естафетах викликали захоплення у дітвори. Вони доставляли грамоту гетьману, визволяли з полону дівчат, переносили ядра та проходили козацьку смугу перешкод. Кожна команда отримала солодкі призи і грамоти.
17 жовт. 2019
Спортивно-патріотичне свято "Козацькі розваги"
![](/uploads/org1737/news_1571381189__thumb.jpg)
Учні 5-х класів Ліцею №1 прийняли участь у споривно-патріотичному святі "Козацькі розваги", присвяченому Дню Українського козацтва та Дню захисника України.Пізнавальний і веселий захід приніс дітям хороший настрій і розширив їх знання з історії Українського козацтва. Вітаємо 5-Б клас (класний керівник Кліміна Н.В.) з перемогою!
16 жовт. 2019
Cемінар-практикум для вчителів основ здоров’я
![](/uploads/org1737/news_1571646329__thumb.jpg)
16.10.2019 в Ліцеї №1 відбувся семінар-практикум для вчителів основ здоров’я за темою «Формування ключових компетентностей та розвиток критичного мислення учнів на уроках основ здоров’я». Чобанян С.О., методист методичного кабінету при департаменті
з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, у своєму виступі розкрила особливості формування ключових компетентностей на уроках основ здоров’я. З питань освітнього середовища як простору для розвитку ключових компетентностей учня виступив директор Ліцею №1 Галагуза О.В.
11 жовт. 2019
Спортивно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт"
![](/uploads/org1737/news_1571293399__thumb.jpg)
11 жовтня команда Ліцею №1"Славне товариство" прийняли участь у спортивно-патріотичному фестивалі "Козацький гарт" та патріотичному квесті "Марафон перемоги-пам'ять поколінь"!
8 жовт. 2019
Виставка "Подорож у екзотичний світ"
![](/uploads/org1737/news_1570566474__thumb.jpg)
Сьогодні в нашому ліцеї бажаючі здійснили подорож у екзотичний світ метеликів та павуків-птахоїдів. Під час зустрічі учні дізналися чимало цікавих фактів з життя наших незвичайних гостей, а потім мали можливість ближче познайомитися!
7 жовт. 2019
Профорієнтаційний захід
![](/uploads/org1737/news_1570566016__thumb.jpg)
Учні 9-11 класів прийняли активну часть у міському проекті " Репродуктивне здоров'я молоді - безпека і майбутнє України" на базі Кам'янського медичного коледжу.
4 жовт. 2019
День працівників освіти
![](/uploads/org1737/news_1570564249__thumb.jpg)
04.10.2019 р. в Ліцеї №1 відбулося свято до Дня працівників освіти. Щиро вітаємо наших педагогів та колектив Ліцею №1!