7 квітня вся світова спільнота відзначала День здоров’я. Традиційно ця подія спрямована на утвердження філософії здорового образу життя, пропагування спорту, боротьбі зі шкідливими звичками. З цього напрямку в НВК №36 плідно працює професійна кафедра фізкультури та спорту у складі досвідчених вчителів фізичного виховання Колесник В.К., Бовтун Т.О., Гайсенюк Л.П., Гайсенюк Р.П. та тренерів з плавання Сіряченко І.І., Солод Д.В., Гололобовой Т.Є. В закладі створено добру матеріально-технічну базу: два сучасних спортзали, спортмайданчик та плавальний басейн, про вдосконалення яких постійно дбає директор закладу Галагуза О.В., опікуючись вихованням здорового підростаючого покоління українців.
Вітаємо команду переможців НВК № 36 в обласних змаганнях зі стрітболу
Збірна юнаків НВК № 36 зі стрітболу виборола ІІІ місце в обласних змаганнях серед найсельніших команд області. Спортивну честь міста захищали учні 10-11 класів: Назаренко Володимир,Підберезний Микола, Марченко Іван, Бутько Андрій. Підготоував команду вчитель фізичної культури НВК № 36 Гайсенюк Роман Петрович.
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.