19.12.2013 р. учні 5-Б класу (класний керівник Бондарь Н.П., вчитель фізики) та 5-Б клас (класний керівник Пугач Т.О., вчитель англійської мови) до Дня Святого Миколая відвідували дитячий притулок в рамках шкільного довгострокового соціального проекту «Руку, друже, дай!».
10.12.2013 р. в рамках тижня права на Раді профілактики школи відбулася зустріч з представником кримінального відділу міліції Баглійського району, капітаном Деркачем О.В. Він провів співбесіду з учнями школи, які мають проблеми з дотриманням Статуту закладу щодо поведінки та навчання.
13.12.2013 р. в рамках проекту «Парад презентацій»учні 9-х класів висвітили виховну ланку роботи школи. Незабутні враження, бурхливі емоції отримали усі, хто був присутній на цьому святі.
06.12.2013 р. темою «Молодша школа» продовжено проект «Парад презентацій» у виконані 8-х класів. Приємно дивують стабільно високий рівень професійних виступів. Незважаючи на досить стислу презентацію, 8-А кл. (класний керівник Кіласонія Т.М., вчитель української мови та літератури) дуже добре проінсценував Перший в житті кожного дзвоник разом з першим вчителем Кучер О.М., дитячими віршиками, що визвали ностальгію по безтурботним рокам у глядачів, багаторічним хітом «Учат в школе», завершивши виступ хореографічною композицією.
06.12.2013 р. члени Департаменту духовного вдосконалення (голова Кисіль А., учень 6-В кл.) на чолі з Кліміною Н.В., вчителем російської мови та літератури відвідали вихованців НВК «Гармонія». Учні НВК №36 традиційно допомагають своїм одноліткам
26.11.2013 р. учні 9-А кл. (класний керівник Лукашевич Т.О., вчитель англійської мови), 9-Б кл. (класний керівник Крилова Ю.О., вчитель української мови), 9-В кл. (класний керівник Василевська Г.В, вчитель образотворчого мистецтва та креслення) відвідали металургійний коледж.
Набирає оберти «Парад презентацій» класів. 29.11.2013 р. яскравим феєрверком показали свої виступи 7-мі класи.
Сподіваємося,що це ще не кульмінація але підготовка, ідеї та їх реалізація на шкільній сцені вразили усіх, без винятку, глядачів. До речі, серед яких, чимало активних небайдужих батьків!
15.11.2013 р. у НВК №36 розпочато четвертий сезон довгострокового проекту «Парад презентацій». Тема цьогорічних виступів – «З ювілеєм, рідна школо!». Проект відкрили учні 5-х класів, які представляли спортивне життя школи.
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.