15.01.2013 р. випускник 2012 року Бруй Олександр, курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провів профорієнтаційну роботу з старшокласниками школи.
08.01.2014 р. для учнів 5-7 класів кафедрою фізкультури і спорту було підготовлено і проведено спортивно-розважальне свято «Веселе Різдво». Дуже доречними стали десять запальних конкурсів після новорічних святкувань.
«Параду презентацій! Стали виступи старшокласників. Тематика проекту «З ювілеєм, рідна школо!» для 10-11 класів – «Навчальна робота школи».
Гідним завершенням цьогорічного «Параду презентацій! Стали виступи старшокласників. Тематика проекту «З ювілеєм, рідна школо!» для 10-11 класів – «Навчальна робота школи».
27.12.2013 р. в 12-30 святковим феєрверком пройшов конкурс з аеробіки «Вогні диско» (керівник проекту Гайсенюк Л.П., вчитель фізичної культури) серед учнів 7-9 класів. Справжнім дратвовим вибухом стали виступи дівчат 8-Б та 9-Б класів. Журі було приємно вражено високим рівне підготовки номерів.
26.12.2013 р. в 13.30 масові новорічні заходи розпочали учні 5-6 класів. У цьому році їм було запропоновано взяти участь у багатоступеневому новорічному квесті «Різдвяний віночок» . Традиційно у святі приймали участь усі діти: проходили станції з різноманітними завданнями («Кони в яблоках» (флешмоб), «Серебряная грива» (оригінальне плетення косичок), «Лошадиное лакомство» (кільцеброс), «Символ года» (малюнок), «Цирковая лошадка» (проходження маршруту з зав’язаними очима), «Ода лошадке» (вірші), складання різдвяного віночка). Виконуючи завдання за маршрутним листом, ще заробляли пазли для того, щоб у фіналі зібрати карту та знайти солодкі призи! До того ж оцінювалось попередня підготовка: маски, новорічні назви та девізи класів. А після нагородження – дискотека. Було весело!
Відкриття міської ялинки під патронатом міського голови Софронова С.О.
25.12.2013 року учні 9-А кл. (класний керівник Лукашевич Т.О., вчитель англійської мови) та 9-Б кл. (класний керівник Крилова Ю.О., вчитель української мови та літератури) відвідали відкриття міської ялинки під патронатом міського голови Софронова С.О.
24.12.2013 р. творча група (Дід Мороз – Сілкін О. (учень 11-А кл.), Снігуронька – Щепій О. (учениця 11-Б кл.), помічники – Ганзюк К. (учениця 8-В кл.), Голякова А. (учениця 8-В кл.), Кіласонія К. (учениця 7-Б кл.), Удод О. (учениця 7-Б кл.), Полякова В. (учениця 7-Б кл.), Данюк А. (учениця 8-Б кл.), Мухачова Д. (учениця 8-Б кл.) на чолі з музичним керівником Набієвим Ю.М. відвідали НВК «Гармонія».
19.12.2013 р. на Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» відправлено творчі звіти по проектам: соціальному: «Руку, друже, дай!» та екологічному «Алея випускників». Чекаємо на результати.
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.