Шкільний євроклуб «Вектор» НВК №36 прийняв участь у міському Євробалі – 2012, який відбувся 25.12.2012 р. на базі гімназії №39
Шкільний євроклуб «Вектор» НВК №36 прийняв участь у міському Євробалі – 2012, який відбувся 25.12.2012 р. на базі гімназії №39
Ми пишаємося Президентом шкільного євроклубу «Вектор» Янчук Ангеліною та членом євроклубу Трубчаном Владиславом, учнями 11-А класу, які отримали статус «Королева» та «Король» Євробалу – 2012.
Делегація НВК №36 завітали з подарунками до друзів – вихованців НВК «Гармонія»
25.12.2012 р. делегація НВК №36 у складі Президента, віце-президента Асоціації лідерів школи Гаркуші І. та Дидівої А. (11-А клас) та активістів 6-Б кл., 6-В кл., 7-В кл., 10-А кл. на чолі з музичним керівником Набієвим Ю.М. завітали з подарунками та новорічними привітаннями до друзів – вихованців НВК «Гармонія»
Учні НВК №36 відвідали громадську акцію МНС «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на базі СЗШ № 9
24.12.2012 р. о 14-00 команда юних пожежників НВК №36, до якої увійшли учні 8 класів під керівництвом Рябухи М.О., відповідального за техніку безпеки в закладі відвідали громадську акцію МНС «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на базі СЗШ №9. Захід складався з двох частин:
Кожна школа, як добра родина, має свої шляхи створення затишної атмосфери та дружнього колективу. Одним із таких засобів є традиційні заходи, що апробовані часом та користуються популярністю серед шкільного товариства. Саме таким святом вже третій рік поспіль є довгостроковий інформаційно-культурологічний проект «Парад презентацій», в якому приймають участь учні 5-11 класів.
У НВК №36 продовжується парад презентацій класів «Моя Батьківщина – Україна».
У НВК №36 продовжується парад презентацій класів «Моя Батьківщина – Україна». Учні 6 та 8 класів продемонстрували свої виступи.
Журі оцінило яскраві, динамічні, змістовні презентації областей України були наступним чином:
22.11.2012 р. в НВК №36 урочисто відкрито третій сезон довгострокового проекту для учнів 5-11 класів «Парад презентацій». Тема цьогорічного проекту «Моя Батьківщина – Україна».
17 жовтня 2012 року при НВК № 36 відбувся міський семінар-практикум вчителів трудового навчання
Згідно з річним планом роботи управління освіти і науки міської ради 17 жовтня 2012 року навчально-виховним комплексом № 36 був проведений семінар-практикум, з метою виховання всебічно освіченої особистості, підготовленої до життя й активної трудової діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства, у визначені шляхів поліпшення рівня викладання предметів трудового навчання і обслуговуючої праці, креслення та технологій у світлі сучасних вимог, на виконання основних завдань цих предметів про активне запровадження інноваційних форм і методів навчання, знайомства з досвідом роботи вчителів школи, а також сприяння подальшому розвитку інформаційно комунікативних технологій
Шановні батьки!
Переклик учнів 1-х класів відбудеться 28.08.2020 року за таким графіком:
1 - А - 09.00
1 - Б - 09.30
1 - В - 10.00
Переклик учнів 2 - 11-х класів відбудеться в онлайн-режимі за допомогою електронних засобів.
Адміністрація
21 лип. 2020 Онлайн-випускний 2020. Подорож до щасливого майбутнього.
Шановні випускники! Вітаємо вас із закінченням школи! Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, отримати нагороди за старання, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими.